BETBOO813.COM – SAKATLIKLAR TRABZONSPOR’UN BELİNİ BÜKTÜbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Sezon başından beri başarılı bir grafik çizen ancak sakatlıklardan yakasını bir türlü kurtaramayan Trabzonspor’a nazar değdi.

Çekya Milli Takımı’nda sakatlanan Filip Novak ve Türkiye Ümit Milli Takımı’nda ağrıları nedeniyle kadrodan çıkarılan Yusuf Sarı’dan sonra ufak bir sakatlığı olan Jose Sosa’dan da kötü haber geldi.

Ayak bileğinde ikinci derecede yırtık şüphesi meydana gelen Arjantinli oyuncunun, Ankaragücü maçında forma giymesinin zor göründüğü öğrenildi. Sağlık heyeti yoğun çaba harcayıp, takımın orta sahada bel kemiği olan Sosa’yı sonraki hafta oynanacak Galatasaray derbisine yetiştirmeye çalışacak.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

3 İSİM İÇİN SEFERBERLİK

Sosa’nın sakatlığından sonra orta sahada alternatifi azalan Trabzonspor’da, sağlık heyeti iyileşen oyuncuların yetişmesi için çaba harcıyor.

11 aydır forma giyemeyen ancak idmanlara başlayan Onazi’nin Ankaragücü maçında oynaması için sağlık heyeti yoğun çalışıyor. Sturridge ve düz koşulara başlayan Ekuban’ın da bu maça yetiştirilmesi için büyük mesai harcanıyor.
You may also like...

2 Responses

  1. Milli dedi ki:

    Betpas314.com veriyor. İdmanları takip eden yöneticiler Emre Kocadağ ile Erdal Torunoğulları’nın,

  2. Tahkim, dedi ki:

    Betboo652.com Zajc ile ilgilenen Rus kulübü Zenit’in Sloven oyuncunun sakatlık durumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir