F.BAHÇELİ FUTBOLCU BUNU YAPTI! VİRÜS…

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Betbaba36.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir sitedir.

Corona virüsü salgını yaptıktan sonra Belçika’dan Türkiye getirilen Türk vatanşları arasında Fenerbahçe’nin Westorlo ekibinde kiralık olarak forma giyen kalecisi Berke Özer de vardı.

23 Nisan’da Türkiye gelen genç file bekçisi, Trabzon Havalimanı’na indikten sonra 14 günlük karantina süresini geçireceği Gümüşhane’deki Ahmet Ziyaüddin Gümüşhanevi Yurdu’na geçmişti. Genç futbolcunun karantina süresi bitti.

Kaldığı yurttan ayrılan Berke Özer, örnek bir davranışa imzasını attı. 19 yaşındaki file bekçisi, kaldığı yurdun bahçesine hatıra fidanı dikti.Gümüşhane Gençlik Spor Müdürlüğü, sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir paylaşım da yaptı. Bu gönderide, “Fenerbahçe’nin kalecisi Berke Özer 14 günlük karantina süresini doldurarak bugün ilimizden ayrıldı. Ahmet Ziyaüddin Gümüşhanevi Yurdumuzun bahçesine de hatıra çam fidanı diken Berke Özer’e bundan sonraki hayatında başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

Berke Özer Gümüşhane’de karantina altına alındı F.Bahçe’nin genç kalecisi Berke Özer, Belçika’da yaşayan 328 Türk vatandaşını taşıyan uçakla, Trabzon Havalimanı’na indi. Genç kaleci, karantina işlemleri için Gümüşhane’deki Ahmet Ziyaüddin Gümüşhanevi Yurdu’na yerleşti. haberin devamıF.BAHÇELİ FUTBOLCU BUNU YAPTI! VİRÜS…

2 Comments on F.BAHÇELİ FUTBOLCU BUNU YAPTI! VİRÜS…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*