ŞENOL GÜNEŞ’İN GÖZDESİ İÇİN BEŞİKTAŞ DEVREDE!

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Betbaba36.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir sitedir.

Fransa’da liglerin tescil edilmesi aşaması sonrası Umut Meraş’ın takımı Le Havre’nin 2. ligde kalması Beşiktaş’ın iştahını kabarttı. Bu gelişme aşaması sonrası Umut’un Le Havre’den ayrılması beklenirken, Kartal geçen sezon transferi için çok uğraştığı başarılı sol bek için yeniden kolları sıvadı.

ANLAŞMA SAĞLANMIŞTI…

Beşiktaş 24 yaşındaki sol bek ile geçen sezon anlaşma sağlamış ancak Bursaspor’daki kongre süreci sebebiyle transfer rafa kalkmıştı. Kartal, bu sezon bir kez daha şansını deneyecek.

KARTAL’IN HEDEFİ KİRALAMAKTakvim’in haberine göre; Kartal bu transfer için Umut’un Fransa 2. liginde devam etmeye soğuk bakmasını fırsata çevirmek istiyor. Yönetimin stratejisi ise başarılı sol beki satın alma opsiyonu ile kiralamak.

GALATASARAY DA İSTEMİŞTİ

Umut için ocak ayında G.Saray, Le Havre’nin kapısını çalmış ancak transfer gerçekleşmemişti. Beşiktaş’ın yeniden gündemine aldığı yıldız oyuncu yeni bir transfer savaşı çıkarabilir.

ŞENOL GÜNEŞ’İN GÖZDESİ

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Umut Meraş’a EURO 2020 Elemeleri’nde 5 maçta forma verdi. Umut özellikle kritik İzlanda ve Fransa maçlarındaki performansıyla tam not almış ve büyük takımların radarına girmişti.

Hırvat kaleciden Beşiktaş sorusuna flaş yanıt!ŞENOL GÜNEŞ’İN GÖZDESİ İÇİN BEŞİKTAŞ DEVREDE!

3 Comments on ŞENOL GÜNEŞ’İN GÖZDESİ İÇİN BEŞİKTAŞ DEVREDE!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*